czwartek, 8 maja 2014

Mała odmiana, czyli wazon origami 3d

Origami 3d jest hobbym mojej mamy:) Tworzy ona różności, począwszy od mis, poprzez papugi, czy pawie, po wazony wszelakich wielkości, itp. Jestem pod wrażeniem jej wielkiej cierpliwości względem składania elementów oraz wielokrotnego budowania i rozbierania wyrobu w celu poprawienia! Jest w tym zdecydowanie pasja:) Mnie tak chyba nie wciągnęło... Może przez kategoryczny brak czasu. Mam wrażenie, że nie mam szczęścia do tego rodzaju twórczości. Gdy pierwszy raz kończyłam składać ten wazon, z radością pochwaliłam się nim mamie przez skypa! Na monitorze widziałam zbliżone wielkie oko penetrujące obraz ekranu! Mama patrzyła z niesmakiem. Okazało się, że zrobiłam wazon "na lewą stronę". Musiałam rozbierać:/ Za drugim podejściem, okazało się, że za luźno go składam i jest przez to zbyt "gibki"... Rozbierałam!!! Za trzecim razem udało się z "drobną" pomocą mamy. Tym razem nie dopuszczałam najmniejszej okoliczności rozbierania!! Udało się i byłam baaaaardzo dumna!:) Jednakże moje szczęście nie trwało długo... Pewnego dnia odkryłam, że w nieznanych mi okolicznościach został zniszczony. Ktoś niefortunnie uniósł go, rozwarstwiając środek. Nie da się opisać co czułam. Musiałam rozbierać!!!!!:O Teraz powoli dojrzewam i naprawiam... Po raz ostatni! A tylko dlatego, że jest po prostu cudowny!:)
Wykonany został w formie recyklingu z gazetek reklamowych. Najważniejsze, że powstał zupełnie za darmo!!!:) Inspirowałam się oczywiście radami mamy, ale także tym filmikiem:
https://www.youtube.com/watch?v=-smbdTYS3Hk
Moduły składa się tak: https://www.youtube.com/watch?v=GS0tMsvXuXQ
Mój wazon ma dno, a jeśli chodzi o rozmiar, to na jeden rząd wchodzą ok 94 elementy:) Na koniec polakierowałam go i przewiązałam szyjkę wstążeczką. Jeśli na twojej komodzie leży masa magazynów, czy gazetek reklamowych, bierz się do roboty!;)


wazon origami 3d


wazon origami 3d

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz